SRR7032-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR7032-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR7032-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 220MA 1.9 OHM
Podatkovni listi: SRR7032-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR7032-331M
Številka dela SRR7032-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 220MA 1.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223928 pcs Podatkovni list SRR7032-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR7032
Ocene - Q @ Frek 46 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR7032-331M-ND
SRR7032-331MTR
SRR7032331M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 6.1MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max Trenutna ocena 220mA
Tok - nasičenost 240mA