SRR7045-151M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR7045-151M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR7045-151M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 530MA 480 MOHM
Podatkovni listi: SRR7045-151M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR7045-151M
Številka dela SRR7045-151M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 530MA 480 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120761 pcs Podatkovni list SRR7045-151M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR7045
Ocene - Q @ Frek 51 @ 796kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR7045-151MCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 7MHz natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 480 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max Trenutna ocena 530mA
Tok - nasičenost 410mA