SRR7045-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR7045-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR7045-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.8A 22 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR7045-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR7045-2R2M
Številka dela SRR7045-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 2.8A 22 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178920 pcs Podatkovni list SRR7045-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR7045
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 22 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 2.8A Tok - nasičenost 2.5A