SRU5016-150Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU5016-150Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRU5016-150Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 800MA 130 MOHM
Podatkovni listi: SRU5016-150Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRU5016-150Y
Številka dela SRU5016-150Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 800MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203353 pcs Podatkovni list SRU5016-150Y.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRU5016
Ocene - Q @ Frek 15 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 130 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 720mA