SRU6013-2R2Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU6013-2R2Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRU6013-2R2Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.5A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRU6013-2R2Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRU6013-2R2Y
Številka dela SRU6013-2R2Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 2.5A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182803 pcs Podatkovni list SRU6013-2R2Y.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.244" W (6.50mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRU6013
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost 2.1A