SRU6018-101Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRU6018-101Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 500MA 715 MOHM
Podatkovni listi: SRU6018-101Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRU6018-101Y
Številka dela SRU6018-101Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 500MA 715 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148043 pcs Podatkovni list SRU6018-101Y.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.244" W (6.50mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRU6018
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 715 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 715 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost 340mA