TC42X-2-155E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TC42X-2-155E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC42X-2-155E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 1.5M OHM 0.1W J LEAD TOP
Podatkovni listi: TC42X-2-155E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TC42X-2-155E
Številka dela TC42X-2-155E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 1.5M OHM 0.1W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4879 pcs Podatkovni list TC42X-2-155E.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.102" x 0.087" Face x 0.031" H (2.60mm x 2.20mm x 0.80mm)
Serija Trimpot® TC42 - Open Frame Odporen material Cermet
Odpornost 1.5 MOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1.5 MOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment