TC86P-1-105
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TC86P-1-105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC86P-1-105
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.3W PC PIN TOP
Podatkovni listi: TC86P-1-105.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TC86P-1-105
Številka dela TC86P-1-105 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 1M OHM 0.3W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5798 pcs Podatkovni list TC86P-1-105.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.303" x 0.268" Face x 0.279" H (7.70mm x 6.80mm x 7.10mm)
Serija Trimpot® TC86 - Open Frame Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.3W
Pakiranje Bulk Druga imena TC86P-105
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 1 MOhms 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment