TC86W-1-103
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TC86W-1-103 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC86W-1-103
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.3W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: TC86W-1-103.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TC86W-1-103
Številka dela TC86W-1-103 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 10K OHM 0.3W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4002 pcs Podatkovni list TC86W-1-103.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.303" x 0.268" Face x 0.446" H (7.70mm x 6.80mm x 11.33mm)
Serija Trimpot® TC86 - Open Frame Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.3W
Pakiranje Bulk Druga imena TC86W-103
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 kOhms 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment