TISP4240M3LM
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TISP4240M3LM
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SURGE SUPP THYRISTOR 180V TO-92
Podatkovni listi: TISP4240M3LM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TISP4240M3LM
Številka dela TISP4240M3LM Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SURGE SUPP THYRISTOR 180V TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5491 pcs Podatkovni list TISP4240M3LM.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 180V
Voltage - Breakover 240V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 220A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 55pF