TISP4250M3BJR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TISP4250M3BJR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TISP4250M3BJR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SURGE SUPP 190V BIDIR DO-214AA
Podatkovni listi: TISP4250M3BJR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TISP4250M3BJR
Številka dela TISP4250M3BJR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SURGE SUPP 190V BIDIR DO-214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4881 pcs Podatkovni list TISP4250M3BJR.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 190V
Voltage - Breakover 250V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 220A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 50pF