TISP7125H3SL
pregled izdelka
Številka dela: TISP7125H3SL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SURGE SUPP 100V BIDIR 3-SL
Podatkovni listi: TISP7125H3SL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TISP7125H3SL
Številka dela TISP7125H3SL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SURGE SUPP 100V BIDIR 3-SL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4364 pcs Podatkovni list TISP7125H3SL.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 5V Stanje napetosti - izklop 100V
Voltage - Breakover 125V Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer Radial - 3 Leads
Število elementov 3 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 350A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 74pF