WS1A1500J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS1A1500J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WS1A1500J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WS1A1500J.pdf2.WS1A1500J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WS1A1500J
Številka dela WS1A1500J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 150 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5034 pcs Podatkovni list 1.WS1A1500J.pdf2.WS1A1500J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm)
Serija WS Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 150 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound