AN-1306-AB
Bud Industries, Inc.Bud Industries, Inc.
AN-1306-AB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AN-1306-AB
Proizvajalec / znamka: Bud Industries, Inc.
Opis izdelka BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.67"W
Podatkovni listi: AN-1306-AB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
6 pcs
100 pcs
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AN-1306-AB
Številka dela AN-1306-AB Proizvajalec Bud Industries, Inc.
Opis BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.67"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4071 pcs Podatkovni list AN-1306-AB.pdf
Utež 1.5 lbs (680.4g) Debelina 0.130" (3.30mm)
Velikost / dimenzija 6.730" L x 4.670" W (170.94mm x 118.62mm) Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija AN-A Ocene IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13
Druga imena 377-2400 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti - Material Metal, Aluminum
Višina 2.170" (55.12mm) Lastnosti Card Guides, PCB Supports, Watertight
natančen opis Box Metal, Aluminum Black Cover Included 6.730" L x 4.670" W (170.94mm x 118.62mm) X 2.170" (55.12mm) Oblikovanje Cover Included
Vrsta zabojnika Box Barva Black
Površina (L x W) 31.4 in² (203 cm²)