2NHG000B-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2NHG000B-690
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE SQUARE 2A 690VAC RECT
Podatkovni listi: 1.2NHG000B-690.pdf2.2NHG000B-690.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2NHG000B-690
Številka dela 2NHG000B-690 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 2A 690VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2938 pcs Podatkovni list 1.2NHG000B-690.pdf2.2NHG000B-690.pdf
Voltage Rating - AC 690V Velikost / dimenzija 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 3.5
Vrsta varovalk Square Lastnosti -
Trenutna ocena 2A Razred NH
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 120kA Odobritve CE, VDE
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Schurter
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC 5AG