315NH3G-B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 315NH3G-B
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE 315A 500V AC SIZE 3 NH
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 253 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315NH3G-B
Številka dela 315NH3G-B Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 315A 500V AC SIZE 3 NH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 2.953" L x 2.835" W x 2.992" H (75.00mm x 72.00mm x 76.00mm) Serija *