36TFQSJ50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 36TFQSJ50
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE 36KV 50AMP 3" DIN
Podatkovni listi: 36TFQSJ50.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 66 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 36TFQSJ50
Številka dela 36TFQSJ50 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 36KV 50AMP 3" DIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66 pcs Podatkovni list 36TFQSJ50.pdf
Voltage Rating - AC 36kV Velikost / dimenzija 2.992" Dia x 21.142" L (76.00mm x 537.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Fuse Link
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 50A