400NHG2BI-400
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400NHG2BI-400
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE SQUARE 400A 400VAC RECT
Podatkovni listi: 400NHG2BI-400.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 829 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 829 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400NHG2BI-400
Številka dela 400NHG2BI-400 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 400A 400VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 829 pcs Podatkovni list 400NHG2BI-400.pdf
Voltage Rating - AC 400V Velikost / dimenzija 2.953" L x 2.008" W x 2.480" H (75.00mm x 51.00mm x 63.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 642900
Vrsta varovalk Square Lastnosti -
Trenutna ocena 400A Razred NH