41206ESDA-TR1
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
41206ESDA-TR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 41206ESDA-TR1
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka SUPPRESSOR ESD 12VDC 4/1206 SMD
Podatkovni listi: 41206ESDA-TR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 41206ESDA-TR1
Številka dela 41206ESDA-TR1 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis SUPPRESSOR ESD 12VDC 4/1206 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108196 pcs Podatkovni list 41206ESDA-TR1.pdf
Napetost - vpenjanje 35V Tehnologija Polymer
Paket naprave za dobavitelja 1206 Serija PolySurg
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 283-2536-1 Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
41200
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE LINK X 2A RB 23"