5.5ABWNA1E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.5ABWNA1E
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE 5.5KV 1A
Podatkovni listi: 5.5ABWNA1E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 540 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.5ABWNA1E
Številka dela 5.5ABWNA1E Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 5.5KV 1A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 540 pcs Podatkovni list 5.5ABWNA1E.pdf
Voltage Rating - AC 5.5kV Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 5.591" L (25.40mm x 142.00mm)
Serija AB Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Fuse Link
Druga imena 5-5ABWNA1E delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 1A Razred -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50kA Odobritve -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5.5ABWNA3E
5.5ABWNA3E
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 5.5KV 3E RATED
Na zalogi: 579 pcs
Prenesi: 5.5ABWNA3E.pdf
RFQ
5.5ABWNA2E
5.5ABWNA2E
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 5.5KV 2A
Na zalogi: 590 pcs
Prenesi: 5.5ABWNA2E.pdf
RFQ
Proizvajalci: RAFI
Opis: KEY-SET
Na zalogi: 1377 pcs
Prenesi:
5.5ABWNA0.5E
5.5ABWNA0.5E
Opis: FUSE 5.5KV 0.5A
Na zalogi: 516 pcs
Prenesi: 5.5ABWNA0.5E.pdf
Proizvajalci: RAFI
Opis: KEY-SET
Na zalogi: 2497 pcs
Prenesi:
Opis: SCHLUSSELSATZ (2 VERSCH. SCHLUSS
5.5AMWNA2.0E
5.5AMWNA2.0E
Opis: FUSE 5.5KV 2.0A
Na zalogi: 567 pcs
Prenesi: 5.5AMWNA2.0E.pdf
Opis: KEY SET FOR KEYLOCK SWITCH
5.5ABWNA5E
5.5ABWNA5E
Opis: FUSE 5.5KV 5A VT
Na zalogi: 645 pcs
Prenesi: 5.5ABWNA5E.pdf
Opis: SCHLUSSELSATZ (3 VERSCH. SCHLUSS
5.5AMWNA0.5E
5.5AMWNA0.5E
Opis: FUSE 5.5KV 0.5A