5.5VKNHK18R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.5VKNHK18R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE 5.5KV 2X9R 3" M/S
Podatkovni listi: 5.5VKNHK18R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 24 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 24 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.5VKNHK18R
Številka dela 5.5VKNHK18R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 5.5KV 2X9R 3" M/S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24 pcs Podatkovni list 5.5VKNHK18R.pdf
Voltage Rating - AC 5.5kV Velikost / dimenzija 15.866" L x 6.299" W x 3.000" H (403.00mm x 160.00mm x 76.20mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
Druga imena 5-5VKNHK18R delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 18A Razred -