63NHG1B-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63NHG1B-690
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE SQUARE 63A 690VAC RECT
Podatkovni listi: 1.63NHG1B-690.pdf2.63NHG1B-690.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63NHG1B-690
Številka dela 63NHG1B-690 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 63A 690VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1046 pcs Podatkovni list 1.63NHG1B-690.pdf2.63NHG1B-690.pdf
Voltage Rating - AC 690V Velikost / dimenzija 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 6800
Vrsta varovalk Square Lastnosti -
Trenutna ocena 63A Razred NH
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 120kA Odobritve CE, VDE
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
63NZ02
63NZ02
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDG 63A 400VAC FUSE LINK