A303111S2059
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A303111S2059
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka CONN BARRIER STRIP A3000 SER
Podatkovni listi: A303111S2059.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A303111S2059
Številka dela A303111S2059 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CONN BARRIER STRIP A3000 SER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4520 pcs Podatkovni list A303111S2059.pdf
Žični merilnik 12-22 AWG Voltage Rating 600V
Zgornja prekinitev - Terminalski vijačni material -
Končni vijak za konec - Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija A3000 Višina tona 0.437" (11.10mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vnosov žic 11 Število vrstic 1
Število vezij 11 Tip montaže Chassis, Panel
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija Thermoplastic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Flange natančen opis 11 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector,
Trenutna ocena 30A Barva Black