A307112R30L5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A307112R30L5
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437"
Podatkovni listi: A307112R30L5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije A307112R30L5
Številka dela A307112R30L5 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5085 pcs Podatkovni list A307112R30L5.pdf
Žični merilnik 12-22 AWG Voltage Rating 600V
Zgornja prekinitev Screws Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija A3000 Višina tona 0.437" (11.10mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vnosov žic 12 Število vrstic 1
Število vezij 12 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti Flange, Positions Stamped natančen opis 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
Trenutna ocena 30A Barva Black