B0810-2R5105
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
B0810-2R5105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B0810-2R5105
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Podatkovni listi: B0810-2R5105.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije B0810-2R5105
Številka dela B0810-2R5105 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5849 pcs Podatkovni list B0810-2R5105.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Toleranca -20%, +80%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija PowerStor B Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 283-2502
526-2502-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm @ 1kHz
natančen opis 1F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 500 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Zmogljivost 1F