BDNF1200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BDNF1200
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 3POS
Podatkovni listi: BDNF1200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BDNF1200
Številka dela BDNF1200 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 3POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4419 pcs Podatkovni list BDNF1200.pdf
Napetost 600V Tip Switch