BK/ABC-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-12-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-12-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-12-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-12-R
Številka dela BK/ABC-12-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153010 pcs Podatkovni list BK/ABC-12-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-2608
BK-ABC-12-R
BK/ABC-12R
BK/ABC12R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 133.3
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.0068 Ohms
Trenutna ocena 12A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 750A AC, 10kA DC Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/ABC-12
BK/ABC-12
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 4073 pcs
Prenesi: BK/ABC-12.pdf
RFQ
BK/ABC-13-R
BK/ABC-13-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 13A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 125665 pcs
Prenesi: BK/ABC-13-R.pdf
RFQ
BK/ABC-1/2-R
BK/ABC-1/2-R
Opis: FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 125VDC