BK/C518-750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C518-750-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/C518-750-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
Podatkovni listi: BK/C518-750-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/C518-750-R
Številka dela BK/C518-750-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87528 pcs Podatkovni list BK/C518-750-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
Serija C518 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Druga imena 283-2657
BK-C518-750-R
BK/C518-750R
BK/C518750R
C518-750-R
C518-750R
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.264 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.91 Ohms Trenutna ocena 750mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A