BK/C520-5A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/C520-5A
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG
Podatkovni listi: BK/C520-5A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BK/C520-5A
Številka dela BK/C520-5A Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4056 pcs Podatkovni list BK/C520-5A.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Serija C520 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 2AG, 5mm x 15mm
Druga imena 283-2381
BK-C520-5A
BK/C520-5
C520-5
C520-5A
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 22.4 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.018 Ohms
Trenutna ocena 5A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A Odobritve CSA, UL