BK/EFF-1.25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/EFF-1.25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/EFF-1.25
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: BK/EFF-1.25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/EFF-1.25
Številka dela BK/EFF-1.25 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5848 pcs Podatkovni list BK/EFF-1.25.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm)
Serija EFF Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can, Vertical
Druga imena BK-EFF-1-25 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.61 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.043 Ohms
Trenutna ocena 1.25A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve SEMKO, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/EFF-1
BK/EFF-1
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
Na zalogi: 5285 pcs
Prenesi: BK/EFF-1.pdf
RFQ
BK/CBP-50B
BK/CBP-50B
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: CIRCUIT BREAKER
Na zalogi: 11568 pcs
Prenesi:
RFQ
BK/EFF-2.5
BK/EFF-2.5
Opis: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD