BK-FWH-016A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK-FWH-016A6F
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERAMIC 16A 500VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: BK-FWH-016A6F.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK-FWH-016A6F
Številka dela BK-FWH-016A6F Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 16A 500VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5959 pcs Podatkovni list BK-FWH-016A6F.pdf
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Serija FWH Odzivni čas -
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena BK/FWH-016A6F
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Taljenje I²t 48 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic Trenutna ocena 16A