BK/GDB-12A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDB-12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GDB-12A
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 12A 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GDB-12A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GDB-12A
Številka dela BK/GDB-12A Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 12A 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29420 pcs Podatkovni list BK/GDB-12A.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDB Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena BK-GDB-12A
GDB-12A
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta varovalk Cartridge, Glass Trenutna ocena 12A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost -
Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/GDB-125MA
BK/GDB-125MA
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 21989 pcs
Prenesi: BK/GDB-125MA.pdf
RFQ
BK/GDA-V-80MA
BK/GDA-V-80MA
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 21120 pcs
Prenesi: BK/GDA-V-80MA.pdf
RFQ
BK/GDB-1A
BK/GDB-1A
Opis: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM