BK/GDB-315MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDB-315MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GDB-315MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GDB-315MA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GDB-315MA
Številka dela BK/GDB-315MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26757 pcs Podatkovni list BK/GDB-315MA.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDB Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 283-2410
BK-GDB-315MA
BK/GDB-315
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 0.58 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 3.1 Ohms Trenutna ocena 315mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A
Odobritve UL, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/GDB-3.15A
BK/GDB-3.15A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 33106 pcs
Prenesi: BK/GDB-3.15A.pdf
RFQ
BK/GDB-250MA
BK/GDB-250MA
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 22695 pcs
Prenesi: BK/GDB-250MA.pdf
RFQ
BK/GDB-1A
BK/GDB-1A
Opis: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GDB-1A.pdf
BK/GDB-50MA
BK/GDB-50MA
Opis: FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GDB-50MA.pdf
BK/GDB-40MA
BK/GDB-40MA
Opis: FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GDB-40MA.pdf
BK/GDB-4A
BK/GDB-4A
Opis: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM