BK/GDC-160MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDC-160MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GDC-160MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GDC-160MA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GDC-160MA
Številka dela BK/GDC-160MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15527 pcs Podatkovni list BK/GDC-160MA.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDC Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 283-2265
BK-GDC-160MA
BK/GDC-160
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.093 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 1.27 Ohms Trenutna ocena 160mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A