BK/GDC-630MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDC-630MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GDC-630MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GDC-630MA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GDC-630MA
Številka dela BK/GDC-630MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27992 pcs Podatkovni list BK/GDC-630MA.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDC Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 283-2271
BK-GDC-630MA
BK/GDC-630
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 1.33 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.186 Ohms Trenutna ocena 630mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A
Odobritve cULus, IMQ
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/GDC-50MA
BK/GDC-50MA
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 14679 pcs
Prenesi: BK/GDC-50MA.pdf
RFQ
BK/GDC-4A
BK/GDC-4A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 21905 pcs
Prenesi: BK/GDC-4A.pdf
RFQ
BK/GDC-63MA
BK/GDC-63MA
Opis: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GDC-63MA.pdf
BK/GDC-80MA
BK/GDC-80MA
Opis: FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GDC-80MA.pdf
BK/GDC-5A
BK/GDC-5A
Opis: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM