BK/GMA-V-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-V-200-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GMA-V-200-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GMA-V-200-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GMA-V-200-R
Številka dela BK/GMA-V-200-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52370 pcs Podatkovni list BK/GMA-V-200-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMA Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm (Axial)
Druga imena BK-GMA-V-200-R delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.001 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 2.5 Ohms Trenutna ocena 200mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A
Odobritve CSA, PSE, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/GMA-V-1A
BK/GMA-V-1A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 4375 pcs
Prenesi: BK/GMA-V-1A.pdf
RFQ
BK/GMA-V-15A
BK/GMA-V-15A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 15A 125VAC 5X20MM
Na zalogi: 4137 pcs
Prenesi: BK/GMA-V-15A.pdf
RFQ
BK/GMA-V-2A
BK/GMA-V-2A
Opis: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GMA-V-2A.pdf
BK/GMA-V-250MA
BK/GMA-V-250MA
Opis: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GMA-V-250MA.pdf
BK/GMA-V-2.5A
BK/GMA-V-2.5A
Opis: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Prenesi: BK/GMA-V-2.5A.pdf
BK/GMA-V-3-R
BK/GMA-V-3-R
Opis: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM