BK/GMD-750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-750-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GMD-750-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GMD-750-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GMD-750-R
Številka dela BK/GMD-750-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160702 pcs Podatkovni list BK/GMD-750-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMD Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 283-2911
BK-GMD-750-R
BK/GMD-750-R-ND
BK/GMD750R
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 4.7 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.4425 Ohms Trenutna ocena 750mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A