BK/MDA-15BX
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/MDA-15BX
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: BK/MDA-15BX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/MDA-15BX
Številka dela BK/MDA-15BX Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15599 pcs Podatkovni list BK/MDA-15BX.pdf
Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija -