BK/MDA-20NX
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/MDA-20NX
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/MDA-20NX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/MDA-20NX
Številka dela BK/MDA-20NX Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15501 pcs Podatkovni list BK/MDA-20NX.pdf
Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena BK-MDA-20NX Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/MDA-25A
BK/MDA-25A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 4515 pcs
Prenesi: BK/MDA-25A.pdf
RFQ
BK/MDA-2EX
BK/MDA-2EX
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERAMIC 2A 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 16299 pcs
Prenesi: BK/MDA-2EX.pdf
RFQ
BK/MDA-20-R
BK/MDA-20-R
Opis: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/MDA-20-R.pdf
BK/MDA-2/10-R
BK/MDA-2/10-R
Opis: FUSE CERM 200MA 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: BK/MDA-2/10-R.pdf
BK/MDA-3
BK/MDA-3
Opis: FUSE CERAMIC 3A 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: BK/MDA-3.pdf
BK/MDA-25-R
BK/MDA-25-R
Prenesi: BK/MDA-25-R.pdf
BK/MDA-25A-R
BK/MDA-25A-R
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Prenesi: BK/MDA-25A-R.pdf
BK/MDA-2-R
BK/MDA-2-R