BK/MDL-V-25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-V-25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/MDL-V-25
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: BK/MDL-V-25.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/MDL-V-25
Številka dela BK/MDL-V-25 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21158 pcs Podatkovni list BK/MDL-V-25.pdf
Voltage Rating - AC 32V Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serija MDL Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena BK-MDL-V-25
MDL-V-25
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 15221 Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.001 Ohms Trenutna ocena 25A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 1kA
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/MDL-V-2/10-R
BK/MDL-V-2/10-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 21981 pcs
Prenesi: BK/MDL-V-2/10-R.pdf
RFQ
BK/MDL-V-3-R
BK/MDL-V-3-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 37493 pcs
Prenesi: BK/MDL-V-3-R.pdf
RFQ
BK/MDL-V-2-R
BK/MDL-V-2-R
Opis: FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG