BK/S-8301-2
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/S-8301-2
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
Podatkovni listi: BK/S-8301-2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/S-8301-2
Številka dela BK/S-8301-2 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11855 pcs Podatkovni list BK/S-8301-2.pdf
Napetost 300V Sklop zaključka Screw Terminal
Serija S-8000 Druga imena BK-S-8301-2
S-8301-2
Usmerjenost - Število vezij 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Block Vrsta varovalk Cartridge
Velikost varovalke 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki 3AG
natančen opis Fuse Block 30A 300V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Trenutna ocena 30A
Kontaktni material Spring Bronze Obrnite se na Dokončaj Tin-Lead
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/S-8301-4
BK/S-8301-4
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
Na zalogi: 5679 pcs
Prenesi: BK/S-8301-4.pdf
RFQ
BK/S-8301-2-R
BK/S-8301-2-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)