BK/S500-V-80-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S500-V-80-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/S500-V-80-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/S500-V-80-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/S500-V-80-R
Številka dela BK/S500-V-80-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20222 pcs Podatkovni list BK/S500-V-80-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S500 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm (Axial)
Druga imena BK-S500-V-80-R delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0012 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 5 Ohms Trenutna ocena 80mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A