BK/S504-200MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S504-200MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/S504-200MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/S504-200MA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BK/S504-200MA
Številka dela BK/S504-200MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5965 pcs Podatkovni list BK/S504-200MA.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S504 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena BK-S504-200MA
S504-200MA
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.078 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 1 Ohms
Trenutna ocena 200mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve BSI, IMQ, SEMKO, UL, VDE