BK-S505H-V-1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505H-V-1.25-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK-S505H-V-1.25-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC
Podatkovni listi: BK-S505H-V-1.25-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK-S505H-V-1.25-R
Številka dela BK-S505H-V-1.25-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28698 pcs Podatkovni list BK-S505H-V-1.25-R.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Serija S505H
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm (Axial) Druga imena BK-S505H-V-1-25-R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 2.22
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.108 Ohms
Trenutna ocena 1.25A Barva -