BK/S506-40-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S506-40-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/S506-40-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/S506-40-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/S506-40-R
Številka dela BK/S506-40-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72040 pcs Podatkovni list BK/S506-40-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S506 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 283-3882
BK-S506-40-R
BK/S506-40-R-ND
BK/S50640R
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0072 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 13.9 Ohms Trenutna ocena 40mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A