BK/TEL-350MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/TEL-350MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 350MA 600VDC
Podatkovni listi: BK/TEL-350MA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/TEL-350MA
Številka dela BK/TEL-350MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 350MA 600VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13960 pcs Podatkovni list BK/TEL-350MA.pdf
Voltage Rating - DC 600V Velikost / dimenzija 0.122" Dia x 0.400" L (3.10mm x 10.16mm)
Serija TEL Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
Druga imena BK-TEL-350MA delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge, Glass Trenutna ocena 350mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 6A
Odobritve UR
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/UCB-10
BK/UCB-10
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: CIRCUIT BREAKER AUTOMOTIVE
Na zalogi: 10194 pcs
Prenesi: BK/UCB-10.pdf
RFQ
BK/UCB-15
BK/UCB-15
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Na zalogi: 10971 pcs
Prenesi: BK/UCB-15.pdf
RFQ
BK/TL-15
BK/TL-15
Opis: FUSE EDISON PLUG 15A 125VAC