BK1/MCRW250MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/MCRW250MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK1/MCRW250MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Podatkovni listi: BK1/MCRW250MA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK1/MCRW250MA
Številka dela BK1/MCRW250MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5981 pcs Podatkovni list BK1/MCRW250MA.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.125" Dia x 0.280" L (3.18mm x 7.10mm) Serija Microtron® MCRW
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 283-2070
BK/MCR-1/4
BK1-MCRW250MA
MCR-1/4
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.004
DC hladna upornost 0.85 Ohms Trenutna ocena 250mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC