BK1/TDC600-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK1/TDC600-10-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE C600 10A BUSSMANN 1000 BAG
Podatkovni listi: BK1/TDC600-10-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK1/TDC600-10-R
Številka dela BK1/TDC600-10-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE C600 10A BUSSMANN 1000 BAG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 251501 pcs Podatkovni list BK1/TDC600-10-R.pdf
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Serija TDC600 Odzivni čas Fast
Paket / primer 8AG, 1/4" x 1" Druga imena BK1-TDC600-10-R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 10A
Razred - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A