BP/FMX-40ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP/FMX-40ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE FMX-40 AMP EASYID 1 PER CAR
Podatkovni listi: 1.BP/FMX-40ID.pdf2.BP/FMX-40ID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BP/FMX-40ID
Številka dela BP/FMX-40ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE FMX-40 AMP EASYID 1 PER CAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5187 pcs Podatkovni list 1.BP/FMX-40ID.pdf2.BP/FMX-40ID.pdf
Velikost / dimenzija 0.470" L x 0.430" W x 1.00" H (11.93mm x 10.92mm x 25.40mm) Serija FMX
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Auto Link Druga imena BP-FMX-40ID
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Automotive
Trenutna ocena 40A Barva Green
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost - Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BP/FP-3
BP/FP-3
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE PULLER
Na zalogi: 5244 pcs
Prenesi: BP/FP-3.pdf
RFQ
BP/FNM-5
BP/FNM-5
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 5A 250VAC