C308F80MA-TR1
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C308F80MA-TR1
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka 3X8.4FA, CERAMIC FUSE, 80MA, TR1
Podatkovni listi: C308F80MA-TR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C308F80MA-TR1
Številka dela C308F80MA-TR1 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis 3X8.4FA, CERAMIC FUSE, 80MA, TR1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 54938 pcs Podatkovni list C308F80MA-TR1.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.343" L (3.05mm x 8.70mm) Serija C308F
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena 283-5177-2
C308F80MA-TR1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Taljenje I²t 0.00018 Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 5.1 Ohms
Trenutna ocena 80mA Barva -